O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2020

Salesforce administrator

 

Proč by Vás tato pozice měla zajímat?

 

Salesforce je mimořádně rychle rostoucí firma. Při tržbách přes 12 miliard USD roste ročně o neuvěřitelných 25%. To dává obrovské šance na kariéru - příležitosti rostou stejně jako rozsah funkcionalit řešení.

 

Proto pokud chcete patřit mezi skutečné odborníky, kteří se chtějí neustále vzdělávat jak po teoretické, tak i praktické stránce a patřit mezi špičku v oboru, rádi Vás uvítáme v týmu. Ve Vašem stálém vzdělávání Vás budeme maximálně podporovat.

 

Jako administrátor budete pečovat o vybrané klienty, komunikovat s nimi a realizovat jejich požadavky na úpravy či doplnění funkcí jejich Salesforce. V žádném případě nemusíte umět programovat. Základní znalosti programování však rozšíří Vaše možnosti.

 

 

Jaké by tedy měly být Vaše znalosti a schopnosti?

 

Zejména veliká pečlivost, přesnost a přijmout zodpovědnost za svou práci. Spokojenost našich klientů je pro nás prvořadá.

 

Analytické myšlení - budete posuzovat požadavky zákazníků v souvislosti a aktuálním nastavením jejich Salesforce a realizovat je tak, aby z nich klient měl maximální užitek.

 

Angličtina je nezbytná a budeme Vás podporovat v jejím dalším zdokonalování. Němčina je případně příjemný benefit navíc.

 

 

Jaké jsou další možnosti Vašeho osobního vývoje u nás?

 

Administrace Salesforce je základem, dále můžete pokračovat na další stupně, jako je Salesforce konzultant jednotlivých aplikací (pro každý produkt zvlášť certifikace), Salesforce systémový architekt atd. Only sky is the limit!

 

 

Benefity:

 

- práce z domova nebo odkudkoli, kde to máte rádi, protože pracovní doba se přízpůsobuje Vám

- dovolená 5 týdnů

- sick days

- hradíme vždy první zkoušku Vaší nové certifikace Salesforce

 

fansfactory

Pracujte s námi!

Salesforce konzultant
 
X
Password:
Wrong password.