O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Mějte veškerou historii komunikace s Vašimi dodavateli na jednom místě. Víte přesně kdy a na čem jste se dohodli a kdo z Vašeho týmu na jednání pracoval.

 

Celý systém umožňuje centrální evidenci všech emailů, telefonátů, nabídek, smluv či záznamů z jednání a Vy určíte, kdo z Vašeho týmu má k jednotlivým informacím přístup.

 

Díky integraci Salesforce s emailovými klienty jako jsou MS Outlook, Gmail nebo další se efektivita Vašich pracovníků výrazně zvyšuje a žádná informace se neztratí.

A protože je Salesforce v cloudu, můžete s Vašimi kolegy společně pracovat na dokumentu, který je trvale v systému uložen. Již tedy není nutné neustálé vyměňování emailů a evidence verzí dokumentu.

 

Předání vybraných podkladů na dalšího člena týmu je díky tomu velmi jednoduché. Každý, komu dáte přístup k evidenci, vidí okamžitě veškeré dohody a potvrzená ujednání včetně osob a času.

 

Nesmíme zapomenout na uníkátní aplikaci Chatter, která je součástí Salesforce. Díky ní probíhá celá komunikace členů Vašeho týmu uvnitř Salesforce.

Tím omezíte nejen telefonáty, emaily nebo vyrušování v kanceláři, ale nadřízený vidí i celou komunikaci s konkrétními dodavateli a tím je možné šetřit čas celého týmu.

 

A do Chatteru můžete pozvat i Vaše dodavatele nebo obchodní partnery. Díky tomu je celá komunikace uzavřená a Vy v systému držíte kompletní historii. A vyhledávání v ní je velmi jednoduché!

 

Variabilní a jednoduše nastavitelný reporting Vám potom dá informaci o aktivitách Vašich kolegů nebo stavu jednání s jednotlivými dodavateli.

fansfactory