O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Váš obchodní tým má všechny informace, které ke své práci potřebuje, vždy u sebe a zároveň zaznamenává každou aktivitu, které s klienty provádí.

 

Obchodník pracuje ze své kanceláře se standardní licencí a v okamžiku, kdy vyrazí za zákazníkem, má svůj Salesforce k dispozici na tabletu nebo smartphonu, a to i bez nutnosti připojení k internetu.

 

Využíváte-li MS Outlook nebo Gmail, Salesforce má nástroj pro přímou integraci s aplikacemi pro elektronickou poštu, proto se veškerá komunikace automaticky zapíše do Vašeho CRM.

Díky portálu AppExchange můžete Váš Salesforce rozšířit o vynikající aplikace pro další zvýšení efektivity Vašich obchodníků a nejen jich.

 

Jednou z nich je např. zobrazení všech záznamů ve Vašem Salesforce na Google mapě, tvorbu tras, kontrolu ujetých kilometrů nebo plnění plánu návštěv.

 

Případně můžete využít aplikaci pro automatický záznam telefonních hovorů provedených smartphony Vašich obchodníků, čímž se výrazně zvýší jejich výkon a Vy máte perfektní přehled.

Součástí Salesforce je špičkový reportovací nástroj, který Vám ze všech informací zaznamenaných v systému dává například informace o aktivitách Vašich obchodníků a vazby na uskutečněné  tržby.

 

Reporting je velmi variabilní, jeho nastavení je intuitivní, a proto si jej můžete kdykoli upravit nebo doplnit přesně podle Vašich nových potřeb.

 

A reporting je mobilní! Ve Vašem smartphonu máte kdykoli příslušný report k dispozici, a to dokonce i v online režimu, takže máte vždy ty nejaktuálnější informace o výkonu Vašeho týmu k dispozici.

fansfactory