O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Jednou z důležitých oblastí marketingu jsou kampaně. Salesforce vede jejich evidenci a zaznamenává reakce jednotlivých zákazníků na ně.

 

To, že je možné vést informace o reakci každého klienta na každou kampaň, je zásadní pro monitoring jejich preferencí. Díky tomu můžete spustit skutečně cílené marketingové kampaně.

 

A protože Váš Salesforce využijete nejen na počítači, ale i tabletu nebo smartphonu, můžete Vaše marketingové aktivity plánovat i spouštět kdykoli a odkudkoli.

Portál AppExchange, který je součástí celého řešení Salesforce, Vám nabízí mnoho marketingových nástrojů, které jsou již se Salesforce integrovány, např. pro hromadný emailing nebo sms kampaně.

 

Pokud provozujete e-shop, potom jistě oceníte vazbu na špičkové CRM. Díky němu totiž získáte úplný přehled o Vašich klientech. Tedy např. na základě jaké kampaně nebo telefonátu provedl klient nákup.

 

V poslední době je velmi frekventovaným pojmem marketingová automatizace, která přináší více zákazníků o Váš produkt přímo k Vám a zajistí správnou komunikaci s klientem z hlediska formy i času.

I proto je jedna z nedávných akvizic ze strany Salesforce firma ExactTarget, pro komplexní komunikaci s klienty nebo Radian6 či Buddy Media pro komunikaci Salesforce se sociálnimi sítěmi.

 

Pokud tedy hledáte řešení nejen pro emailové či sms kampaně s vazbou na CRM, ale též pro monitoring aktivit na sociálních sítích jako jsou Facebook nebo Twitter, je Salesforce to správné řešení pro Vás.

 

A nezapomeňme na variabilní a nastavitelný reporting, který je Vám k dispozici v online režimu, abyste měli co nejčerstvější informace o výsledcích, a to i na Vašem mobilním zařízení!

fansfactory