O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Na příznivce sportovního klubu se díváme jako na jeho zákazníka. Buď již nakupuje produkty klubu nebo je potenciálním klientem a nakupovat se teprve chystá.

 

Tento klient je navíc zcela mimořádný a jistě by si většina firem nejen ze sportovní oblasti přála mít takových zákazníků více - pozitivně šíří jméno klubu (tedy firmy) a odpouští případné nedostatky.

 

Takto mimořádný klient si zasluhuje i mimořádné zacházení. K tomu pomáhá špičkové CRM.

 

Vaše CRM je v takovém případě centrem všech informací, které o zákazníkovi držíte: zda nakupuje vstupenky a jak často, co nakupuje v eshopu nebo v kamenném obchodě a jak je aktivní na sociálních sítích a pozitivně šíří informace o klubu.

 

Kontakt je se zákazníkem udržován mnoha kanály, např. v podobě vydávání elektronického zpravodaje nebo zasíláním mimořádných novinek z klubu. K tomu pomáhá nástroj pro hromadný emailing již integrovaný s Vaším CRM. Ten dává zároveň zpětnou vazbu o zájmech zákazníka monitoringem čtenosti konkrétních zasílaných informací.

Tímto způsobem získáváte informace potřebné k segmentaci zákazníka. Jen segmentace zajistí cílené kampaně a tím dále rostoucí loajalitu klienta.

 

CRM je nezbytný nástroj v případě rozhodnutí o zavedení loajality programu nebo klubového členství jako další a vyšší úrovně segmentace databáze zákazníků.

 

Integrovaná mapa ve Vašem Salesforce Vám navíc dává informace o rozložení příznivců klubu z hlediska teritoria. To je zásadní při plánování většiny kampaní a snižuje Vaše marketingové náklady.

 

Salesforce můžete navíc propojit s dalšími kanály, jejichž prostřednictvím s klienty komunikujete, ať už je to Facebook, Twitter nebo youtube.

 

Přístup ke všem informacím budete mít k dispozici nejen z počítače, ale i tabletu nebo smartphonu a to kdykoli. Včetně reportů pro sledování úspěšnosti Vašich kampaní.

fansfactory