O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Kdykoli Váš obchodník otevře svůj Salesforce, vidí informace o úkolech, které ho daný den čekají.

 

Program si ve svém CRM sestavuje sám nebo jeho nadřízený, případně jsou úkoly vygenerovány automaticky na základě workflow.

 

Protože má svůj Salesforce přístupný odkudkoli a z téměř jakéhokoli zařízení, není vázán jen na kancelář a efektivita jeho práce se výrazně zvyšuje.

 

Nemusí psát reporting ani týdenní výkazy, všechny statistiky a reporty jsou automaticky vygenerovány.

 

Pro komunikaci se členy týmu využívá Chatter. Prostě napíše svůj dotaz uvnitř systému a jakmile odpověď dorazí, je hned upozorněn. A ještě předtím si projde v Chatteru historii, protože v ní možná odpověď najde.

 

Při práci se zákazníkem má všechny informace okamžitě k dispozici: o čem a kdy s ním nebo kolega jednal, jak vypadá smlouva, jeho poslední objednávky či co s klientem nedávno řešilo call centrum.

Své klienty má obchodník zobrazeny přímo uvnitř svého CRM na mapě. Může si je třídit dle různých kriterií a pokud plánuje služební cestu, ví, že na nikoho v dané oblasti nezapomene.

 

Objednávku se zákazníkem může sestavit hned na místě a okamžitě mu ji odeslat emailem. Nebo ji společně na místě mohou podepsat.

 

Práce nad příležitostmi je v systému mimořádně efektivní. Protože Salesforce umožňuje doplňovat mnoho vlastních polí, máte všechny prostředky pro jejich správné vyhodnocení.

 

Schvalovací proces nikdy nebyl jednodušší a efektivnější. Dle nastavených kriterií (např. pokud je sleva vyšší než povoleno), je automaticky vygenerována žádost nadřízenému.

 

Ke všem informacím, které obchodník pořídí, je doplněno časové razítko. Proto vždy víte přesně kdy a kolik schůzek, telefonátů či demo prezentací udělal a jaký vliv měly jeho aktivity na Vaše tržby.

fansfactory