O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Mobilní řešení

Ruku v ruce s tím, jak Salesforce stále vylepšuje své verze pro tablety a smartphony, jsou mobilní zařízení cenově dostupnější. Díky tomu roste jak počet klientů přistupujících do Salesforce přes tablet nebo smartphone, tak i čas, který ve svém CRM přes svůj mobilní přístroj stráví.

 

Systém přizpůsobí vzhled obrazovky typu použitého přístroje. A to včetně reportů, takže aplikaci ve smartphone využije nejen Váš obchodník, ale i management. Ať už na cestách nebo při jednání s klientem máte potřebná data vždy k dispozici. A co je velmi důležité, Salesforce nepožaduje za tuto rozšířenou funkci žádné další peníze navíc.

 

Trend osvobodit pracovníky firem od nutnosti přístupu k firemnímu systému jen přes desktop nebo notebook je nyní velmi zřetelný. Toto osvobození s sebou jednoznačně přináší i vyšší efektivitu práce.

 

Možná se jednou budeme dívat na firemní data jen přes tablet nebo smartphone. Zakladatel Salesforce, Marc Benioff, tvrdí, že do svého Salesforce přistupuje již jen přes smartphone :-).

 

A nechceme zapomenout ani na externí aplikace, které můžete přes AppExchange do svého Salesforce integrovat. Mnoho z nich je již též mobilních a jejich počet stále roste!