O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Většina eshopů dnes poskytuje bohaté informace o zákaznících včetně hromadné emailové komunikace. To je ale jen část údajů, které k zákazníkovi pořizujete.

 

Správné CRM slouží k tomu, abyste měli úplný přehled o všech aktivitách, které se zákazníkem udržujete.

 

Pokud tedy bude Váš eshop nahrávat data do Vašeho CRM, budete přesně vědět, nejen jaké zboží zákazník pořídil a na základě jaké kampaně, ale i jaké další telefonáty nebo emaily k jeho nákupu vedly.

 

Kromě toho Vaše CRM zajistí i poprodejní péči o zákazníka. Nezbytnou pro to, aby se Váš klient vracel. Na jednom místě budete tedy mít nejen jeho nákupy, ale i reklamace nebo naopak pochvaly.

 

Navíc Vaše CRM bude držet i údaje o potenciálních zákaznících, kteří se koupit teprve chystají. A díky nástroji pro hromadný emailing, který již bude se Salesforce integrován, je můžete k nákupu motivovat.

 

Obchod je o informacích a ty Vám pomohou k segmentaci Vaší databáze klientů a následně provádět cílené a efektivní kampaně.

Vaše nové CRM umožňuje tvorbu kampaní přímo v systému na základě setřídění zákazníků do skupin dle různých kriterií. Oddělené a cílené kampaně zvyšují loajalitu klientů a snižují Vaše náklady.

 

Vaše klienty můžete přímo v Salesforce zobrazovat na mapě a třídit je a díky tomu vědět, zda a ve kterých oblastech měla Vaše kampaň úspěch a kde je ještě potenciál. Navíc cílené zaměření kampaně jen na určitou oblast snižuje Vaše náklady.

 

CRM Vám navíc dá informaci o úspěšnosti Vaší emailové kampaně. Budete vědět, kdo si Váš email otevřel, kdo klikl na jaký odkaz a na základě toho můžete podniknout další kroky k uzavření obchodu.

 

Salesforce můžete propojit s Vaší telefonní ústřednou, takže Váš pracovník na telefonu bude okamžitě vidět potřebné informace k volajícímu a zároveň jeho požadavky do systému zadat.

 

Všechny informace budete mít dostupné nejen na Vašem počítači, ale i tabletu nebo smartphonu, a to kdykoli a kdekoli. Včetně reportů pro vyhodnocení efektivity aktivit Vaší firmy.

fansfactory