O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

CRM je nástroj pro trvalé zvyšování loajality Vašich klientů. Pomůže Vám splnit přání zákazníka ještě dříve, než je vysloví.

 

Obchod je o informacích a čím více je jich k dispozici, tím lépe. Je však potřeba mít nástroj, který je bude umět správně vyhodnocovat a předkládat doporučení.

 

Čím více informací o zákazníkovi udržujete, tím lépe znáte jeho preference a na jejich základě je možné klienty segmentovat a provádět cílené kampaně.

 

Cílená kampaň je zásadní, protože lákáte zákazníka na nabídku, která jej bude zajímat a naopak jej neobtěžujete nepodstatnými sděleními. Tím zvyšujete jeho loajalitu.

 

A pokud Vás již opět navštíví a Vy budete mít k dispozici informace o tom, s čím byl minule nejvíce spokojen, bude mile překvapen, rád se opět vrátí a nechá u Vás více peněz.

 

Vaše nové CRM je možné rozšířit o mnoho dalších modulů pro Vaši efektivnější práci.

Například jej integrovat se systémem pro hromadný emailing. Většina světově rozšířených nástrojů je již se Salesforce integrována a proto jejich nasazení bude velmi jednoduché.

 

Nebo jej můžete propojit s nástroji pro monitoring aktivit na sociálních sítích jako je např. Facebook nebo Twitter a budete vědět, jaký efekt Vaše kampaně mají.

 

Velmi efektivní je propojení Vašeho CRM s formuláři pro zadání údajů navštěvníka na Vašich webových stránkách. Informace jsou do CRM okamžitě zaznamenány a Váš marketingový pracovník nebo obchodník již ví, jak dále s novým klientem pracovat.

 

Pokud pro komunikaci s klientem využíváte i telefon, Salesforce je již propojen se všemi nejrozšířenějšími telefonními ústřednami, a proto budete mít potřebné informace o klientovi v okamžiku, kdy s ním hovoříte.

 

Přístup ke všem údajům budete mít k dispozici nejen z počítače, ale i tabletu nebo smartphonu kdykoli. Včetně reportů pro sledování úspěšnosti Vašich kampaní.

fansfactory