O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Email kampaně

Vzhledem k celosvětovému rozšíření Salesforce má většina výrobců nástrojů pro organizaci hromadné emailové komunikace zájem se Salesforce spolupracovat. Jejich řešení jsou již buď do Salesforce integrována nebo jejich vzájemnou datovou výměnu je možné nastavit.

 

Jen v Appexchange je jich několik. Pokud nemáte s těmito službami zkušenosti, budete překvapeni jejich nízkou cenou. Efektivita těchto nástrojů je skutečně velmi vysoká. Navíc veškeré informace o tom, jak Váš konkrétní zákazník nebo potenciální odběratel reagoval na Vaše sdělení, jsou uloženy v Salesforce. Díky tomu a s pomocí reportovacího nástroje v systému víte, jak dále ještě lépe oslovit Vaše klienty takovým sdělením, které jej bude zajímat a nebude naopak příliš obtěžovat.

 

Vyšší úrovní takovéto komunikace je potom marketingová automatizace. Ta je natolik efektivní a dokáže skvěle zacílit nabídky a to při menším počtu marketingových pracovníků, že Salesforce v loňském roce neváhal a jednu z nejlepších firem v oboru, ExactTarget, koupil.

 

A o tom zase příště :).