O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

AppExchange

Appexchange je ekosystém, který Salesforce okolo svého CRM vytvořil. Podobně jako Apple má své iTunes a Android Google Play. Pokud jste uživateli Salesforce, je to jako přijít do cukrárny. Kromě vybírání z 2 000 aplikací je procházení nabídkou velmi inspirativní. Tady teprve zjistíte, jaké jsou možnosti a jak můžete Vaše firemní procesy zefektivnit.

 

Portál umožňuje třídění aplikací dle konkrétní funkce, ceny, verze Salesforce apod.

 

Velký počet aplikací je zdarma. Výrobci se snaží, aby se jejich řešení dostala k co největšímu počtu uživatelů a proto vydávají verze s omezenou funkcionalitou, která však často běžnému uživateli plně postačuje. Každá aplikace je k dispozici v trial verzi většinou asi na 14 dní, proto máte vždy dost času její funkce vyzkoušet před vlastním zakoupením.

 

Pokud tedy například chcete třídit Vaše zákazníky na mapě dle různých kriterií, ať už je to výše obratu nebo jeho připravenost ke koupi, máte na výběr asi ze čtyř různých dodavatelů.

 

Důležitá je jednoduchost instalace, protože všechna řešení na Appexchange jsou v cloudu a se Salesforce již integrována. Proto stačí jen stisknout tlačítko instalace a systém vše provede za Vás.