O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Trvalý růst nových zákazníků je živou vodou pro každý byznys. Je to ale také, nebo právě proto, jedna z nejtěžších displicín, kterou firmy absolvují.

 

Akvizice nových zákazníků je většinou drahá, málo efektivní a nejméně oblíbená činnost pro Vaše spolupracovníky.

 

Potenciální klient není vždy k zastižení nebo právě není v nejlepším rozpoložení či máte velmi krátkou dobu na sdělení důvodů, proč obchodovat právě s Vámi.

 

Pokud disponujete údaji o klientech, se kterými jste v minulosti byli v kontaktu, ale už delší dobu nenakoupili nebo nekoupili vůbec, máme pro Vás ten správný nástroj pro transformaci neaktivních klientů.

 

Kromě vlastního systému Vám dodáme i know-how, jak z něj vytěžit maximum a zajistit jeho efektivitu.

 

CRM, které obsahuje dostatečný objem informací, umožňuje segmentaci databáze a je integrováno s některým z marketingových emailových nástrojů, je tím nejlepším řešením.

Informujte Vaše neaktivní zákazníky o novinkách, které chystáte nebo jim dokonce zašlete rady z Vašeho oboru, cílem je zajistit klientovu pozornost.

 

Vaše CRM, které segmentuje zákazníky do skupin dle jejich preferencí, Vám zajistí odeslání těchto informací prostřednictvím nástroje pro hromadný emailing, který je již s Vaším CRM integrován.

 

To nejzajímavější je potom zpětná vazba. Špičkové CRM Vám dá informaci o tom, kdo a kdy si Váš email otevřel a kdy a na jaký odkaz v něm klikl. Vaši obchodníci budou mít k těmto informacím v rámci reportingu svého CRM okamžitý přístup.

 

A protože u toho klienta, který klikl na odkaz, se dá předpokládat, že o zaslané informace projevuje zájem, má Váš obchodník v následném telefonickém kontaktu nebo emailu větší šanci, že jej zákazník vyslechne a navíc bude obchodník i volat ve správnou dobu.

 

Data ukazují, že tento způsob transformace neaktivních klientů v aktivní je až 3x efektivnější než tzv. slepý kontakt prováděný obchodníkem dle prostého seznamu v databázi.

fansfactory